O inwestorze


Wiarygodność zbudowana na
doświadczeniu
Wiarygodność zbudowana na
doświadczeniu

Dla celów realizacji projektu powołana została dedykowana spółka projektowa – Starołęcka Sp. z o.o. (nr KRS 0000885754), której głównym udziałowcem jest p. Jacek Trybusz, urodzony w 1981 r. absolwent Wydziału Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (specjalność – Rozwój i Przedsiębiorczość Miast).

Od początku kariery zawodowej w 2006 r. p. Jacek Trybusz związany jest z branżą deweloperską. Przez 9 lat zatrudniony był w Warszawie przez jeden z największych koncernów budowlanych na świecie – HOCHTIEF i m.in. brał udział w realizacji nowoczesnego biurowca Rondo 1 oraz w przygotowaniu projektu Elektrownia Powiśle. Wykorzystując zdobyte doświadczenia, w 2015 r. rozpoczął własną działalność, świadcząc usługi z zakresu tworzenia projektów nieruchomościowych i podejmując się kierowania ich realizacją. W ramach tych obowiązków zajmował się m.in. przygotowaniem planistycznym terenów pod inwestycję mieszkaniową Warta Widok w Poznaniu i budową prywatnego akademika we Wrocławiu.

Działania spółki Starołęcka sp. z o.o. wspierane są przez zespół profesjonalistów – absolwentów polskich i zagranicznych uczelni ekonomicznych i prawnych oraz doświadczonych doradców, znających rynek mieszkaniowy w Poznaniu, a także wyspecjalizowanych inżynierów budownictwa.

Budowa budynku powierzona została doświadczonemu generalnemu wykonawcy – firmie APP Projekt Development S.A. Sp.k., która na swoim koncie ma pomyślnie zakończone realizacje m.in. sąsiedniego osiedla Warta Widok, a nadzór nad budową sprawują inżynierowie z firmy LT Service oraz architekt Piotr Napierała.

Budowa finansowana jest ze środków własnych Starołęcka Sp. z o.o. oraz kredytu bankowego udzielonego przez bank, który również prowadzi dla projektu rachunki powiernicze i weryfikuje postęp prac, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo prowadzonej inwestycji.